Shtepi me qera ne lagjen Kalabria

Jepet me qera nga: rilind 29 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne lagjen Kalabria. shtepia eshte 2 kateshe me oborr 3 ari, qasje ne rrugen kryesore nga te dy anet, uje dhe rryme 24 ore pa probleme.
Shtepia eshte ndertim i ri, posedon parking te mjaftushem.
Shtepia gjendet ne lagjen Kalabria rr.Tahir Zajmi afer shkolles ekonomike edhe Don Bosko-s.


Qmimi 750 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim