Shtepi me qera ne lagjen Nic

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 185 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon 185m2- me tri dhoma gjumi dhe dy banjo.
Komplet e mobiluarCmimi 1000 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim