Shtepi me qera ne lagjen Tophane

Jepet me qera nga: Murat 29 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Lshoj me qera katin e dyte dhe tretin , qdo kat ka 80m katror , jane te mobiluar komplet. Ne lagjen tophanr rruga Murat Mehmeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim