Shtepi me qera ne prishtina dy kat

Jepet me qera nga: Blerim Ruhani 17 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Vllezerit Fazliu
Sipërfaqe: 190 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë

shtepi dy kat me qera e pershtateshme e mopiluar dhe e sapo ndertuar me oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim