Shtepi me qera per NDERKOMBETAR

Jepet me qera nga: Artdon 26 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: lagjia e doktoreve mrapa Grand stores
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira mrapa GRAND STORES

Lokacioni: afer lagjes se doktoreve

Siperfaqe 250 m2

Shtepi 2 Katshe

Renditjet Kati 1:

- Sallon i Madh dhe nje Banjo
- Sallon me Kuzhin

Kati 2:

- 4 Dhoma Gjumit
- Banjo
- BallkonPosedon:

- 2 Ari Obor
- Nxemje Qendrore (me pelet dhe Dru)
- Podrum
-Garazh
- Parking

Çmimi €1000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim