Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Fitim 13 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera shtepine tridhomshe, dhome pritjeje dhe dy dhome gjumi, banje, 85m2 Shtepia eshte e mobiluar dhe me mundesi parkimi.
Gjendet afer shtepise se pleqve ne Prishtine.

Tel. 044 294 546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim