Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Bleron 28 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera ne lagjen Bregu i Diellit ne Prishtine. Shtepia ka sallon,kuzhin,2 dhoma gjumi, koridor dhe hyrje te veçante. Çmimi sipas marrveshjes.
Nr.kontakti:044136558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim