Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Enver 13 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shaban Shala
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap shtepi me qera ne Prishtine ne lagjen Kodra e Trimave. Shtepia eshte e veqante me oborr te rrethuar.
Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim