Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Egzon 27 Sht 03:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera rruga haxhi zeka afer shkolles sami frasheri e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim