Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Bujar Krajkova 25 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore ne Dragodan. Shtepi me 3 dhoma, 1 kuzhine dhe 1 banjo. Eshte e pershtatshme per vendbanim, zyre apo ordinanca. Qmimi vendoset sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim