Shtepi me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Grundstucke-shpk 10 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Lagjen Velania afer Hotel LYON
Sipërfaqe: 430 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qera ne Lagjen Velania afer Hotel LYON.Shtepia posedon 1o dhoma gjumi 3 sallone se bashku me kuzhine ,5 terasa si dhe 5 banjo.

Shtepia ke oborrin me 6 pakingje si dhe garazhden ne bodrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim