Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Bleron 15 Pri 06:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Armend Daci nr.30 Prishtine
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera ne lagjen Bregu i Diellit. Shtepia ka hymje te veqante. Ka 3 dhoma koridor dhe banjo. Cmimi sipas marrveshjes. per info. 044136558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim