Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Arsim 02 Shk 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Johan Gete
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera ne Dragodan/Arberi. Shtepia mund te shfyrtezohet per banim ose afarizem. Eshte e pamobiluar dhe sipas kerkeses mund te mobilohet. Shtepia ka tri hyrje te ndara per secilin kat. Pra, mund te merret vetem nje kat, dy ose e tere shtepia. Shtepia ka akcesoret e nevojshem, si, gjeneratore rryme, depo uji, nxemje qendrore, radiatore,kondicioner me invertore per kushte klimatike nen zero grade, rrethoja te hekurta neper te gjitha dritaret dhe dyert e balkonave, 6 dyer te blinduara, dhoma te blinduara ne rast te fatkeqesive ose ndonje sulmi eventual.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim