Shtepi me qera

Jepet me qera nga: agron 27 Mar 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Isa Kastrati Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Lëshojë me qera katin përdhese të shtëpisë e cila gjendet ne kodrën e diellit afër shkollës fillore “Iliria”. Shtëpia ka hyrje të veçantë, është e rinovuar dhe posedon një dhomë dite së bashku me kuzhinë, dhomën e gjumit dhe banjën. Për më shumë të interesuarit mund të më kontaktojnë ne tel 044 966 886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim