Shtepi me qira në Emshir Prishtinë "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 12 Maj 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira ne lagjen Emshir, mbrapa Terminalit Doganor.
Shtepia eshte 2 katë + nënkulem dhe ka poashtu podrumin me garzh.
Shtepia posedon: 1 sallon te madh, 3 dhoma te fjetjes me banjo per secilen dhomë, koridorin me shkallet percjellse, 4 ballkona dhe hapsir ne nënkulem.
E mobiluar extra me mobilje te reja dhe moderne,

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim