Shtepi me qira në Lagjen Mati 1 "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 24 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira ne lagjen Mati 1, te kompleksi i Tregtisë.
Shtepia eshte 2 katshe ka 360 m2 dhe 3.5 ari oborrë dhe ka kete renditje:
1. Podrumi, garazha,
2. Kati i I-rë: Sallon, kuzhinë, një dhomë dhe banjo dhe ballkon,
3. Kati i II-të: 4 dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar.
Çmimi: 1000 €/muaj (i diskutushem)

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim