Shtepi me qira në Qender, Pejton "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 03 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira 160 m2, ne Lagjen Pejton, afer Rezonances
Shtepia posedon: Sallon me kuzhinë, nje dhomë dite, 3 dhoma te fjetjes, koridor te madh, shpajz, banjo dhe teras.
E renovuar dhe e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe moderne.
Çmimi: 600€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim