Shtepi me qira ne Marigone- te qarshia !

Jepet me qera nga: SHPRESA 14 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: MARIGONE- PERBALLE QARSHISE
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoje shtepine me qira ne MARIGONE - afer qarshise.
Shtepija eshte 2 katshe dhe ka : sallon me kamin, 2 kuzhina , 3 dhoma te fjetjes, 3 banjo,podrumin dhe oborrin.
Tel.+37744123665 /+ viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim