Shtepi me qira ne Veternik (afer resaturant Rron)

Jepet me qera nga: DA VINCI 25 Shk 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte ne Veternik rr. Xhevat Qena ( afer Restoranit RRon). Ka 100m², Eshte e mobiluar dhe shume e pershtatshme per familje. Shtepia gjindet ne nje lagje te qete dhe ka pamje te bukur.

Renditja:
Sallon
2 dhoma gjumi
Kuzhine
Banjo
Koridor
2 Ballkona
Ka nxemje Qendrore
Uje 24 ore

Cmimi per muaj eshte 400 euro

Hymje private (dmth lagjja ka rampe)

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 830
imobanimi@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim