Shtepi me qira per Studenta-e

Jepet me qera nga: arber 10 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te aak ish benafi
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qira per studenta-e per 4 persona
ne qmim jane te perfshim edhe pagesa e rrymes dhe ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim