Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Bleron 29 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi ne qira ne lagjen Bregu i Diellit. Shtepia eshte me hymje te veqante. Ka 2 dhoma gjumi, kuzhine , banjo dhe korridor. Per me shume info. 044136558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim