Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Buli 02 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj prap dy kate te shtepise,njeri kate permban dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine dhe nje banjo ,kurse kati dyte permban nje dhome gjumi sallonin me kuzhine nje banjo dhe nje ballkon .Rrym dhe uje 24 ore .Katet jane me hymje te veqante.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim