Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Buli 07 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: ANTIGONA FAZLIU
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy katet e shtepise me qira,njeri kate permban dy dhoma gjumi nje dhome te ndejes,sallonin me kuzhine nje ballkon dhe nje banjo.Kurse kati tjeter permban dy dhoma gjumi,sallonin me kuzhine dy ballkone dhe nje banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim