Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Buli 15 Tet 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qira,njeri kate permban dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine dhe nje banjo,kurse kati dyte permban nje dhome gjumi,sallonin me kuzhine nje ballkon dhe nje banjo.Katet kan hymje te veqante.Uje dhe rryme 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim