Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Bleron 25 Tet 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira ne lagjen Bregu i Diellit ne Prishtine. Shtepia eshte e mobiluar dhe me hyrhe te veqante. Ka 3 dhoma banjo dhe koridor. Me shume info +37744136558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim