Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Buli 28 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ANTIGONA FAZLIU
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qira,kati i pare ka dy dhoma gjumi salloin me kuzhine dhe nje banjo,kurse kati dyte ka nje dhome gjumi sallonin me kuzhine nje banjo dhe nje ballkon.Katet kane hymje te veqante.Uje dhe rryme ka 24 ore.Oferta vlen edhe per studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim