Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Buli 03 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Antigona Fazliu
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qira,kati i pare ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine dhe nje banjo,kurse kati dyte ka nje dhome gjumi sallonin me kuzhine nje ballkon dhe nje banjo.Katet kane hymje te veqant.Uje dhe rrym ka 24 ore.Qmimi per njerin kate eshte 200 eurokurse dy katet 400 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim