Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Drita 05 Dhj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mustafe KRUJA
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Ne qender te Prishtines mase Teatrit Kombetar e leshoj shtepine me qira . Shtepia i ka dy dhoma te gjumit, qendrimin ditor me kuzhine, banjo dhe terase.
Shtepia gjindet po ne te njejtin obor me pronarin.
Shtepia leshohet per familijar apo sdudente -femra ma se shumti 3 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim