Shtepi me qira

Jepet me qera nga: Brahim 15 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir, afer restaurantit "Golden"
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qira ne lagjen Kalabria (Emshir), afer restaurantit "Golden". Çmimi 120 euro. Te interesuarit mund te therrasin ne numrat 044/213-870 dhe 049/102-398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim