Shtepi moderne me Çira ne Vetenik (Lagja "Janina")

Jepet me qera nga: Fatmir 25 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagja "Tefta Tashko (ish Janina" p.n, Veternik
Sipërfaqe: 310 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi Moderne me Çira ne Veternik/Prishtinë

•Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (ish lagja “Janina”) ne Veternik, 300 m prapa Qendrës Tregtare “Grand Store”.

•Shtëpia është e Re (është ndërtuar ne Vitin 2012).

•Lokacioni ku gjendet shtëpia është shume i qete.

•Sipërfaqja neto e shtëpisë: 310 m2;

•Sip. e trollit: 3.70 Ari;

Te dhëna tjera për shtëpinë:

Kati përdhes:
•Dhoma e ditës, 40 m2/ gjendet ne katin përdhes. Është e pajisur me dy pale ulëse moderne (3x2x1), TV kabllovik, Kamine, dhe ka dalje ne tarrace.

•Kuzhina moderne, e pajisur me te gjitha elementet.

•Tryezaria ne hapësire te veçante (mundësia e qasjes nga korridori dhe nga kuzhina).

•Banjo me sip. 3 x 2 m (ne te cilën gjendet edhe lavatriqja);

•Tarasa me mbuloje (ne te cilën ka dalje nga dhoma e ditës si dhe nga kopshti), me ulëse moderne (3x2x1), shume te përshtatshme për ndeje dhe relaksim;

Kati i Pare:

•Tri (3) dhoma gjumi (secila me tarrace)
•Dy banjo (ne njërën ka qasje drejtpërdrejtë nga dhoma e gjumit).
•Garderoba;
•Biblioteka.

Bodrumi:
•Një dhome (20 m2);
•Depoja;
•Një hapësire e ndare ne te cilën është e vendosur nxemja qendrore;
•Garazha ( me nxemje).

Te dhëna te tjera:

•Dyshemeja e shtruar me parket te klasit te pare;

•Nxemja Qendrore me Pelet;

•Furnizim 24 h me uje nga ujësjellësi i qytetit/ Depo 1 000 litra + Pusi (Bunari)

•Një hapësire shtese për parkim te automjetit.

•Sip. e jashtme (stazat) dhe hapësira për parkim e shtruar me gurë te gdhendur,

•Kopshti me bare dhe pisha;

•Oborri i rrethuar me gilindera (pjesa e pasme me muri).
•Sigurimi me Alarm;

Kushtet:

•Çmimi i qirasë mujore: 2 500 €/Muaji.
•Ipet me Çira per afat te gjatë kohorë
•Mënyra e pagesës: Sipas marrëveshjes.


Kontaktet e Pronarit:

Fatmiri
Tel: 045 805 804; 049 805 804
E-maili: fatmiri2006@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim