Shtepi ne Veternik

Jepet me qera nga: Lis 25 Sht 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qira ne Veternik te restaurant puro afer fshatit nderkombetar.Ka 5 dhoma gjumi,sallon me kuzhine ,2 banjo, garazhe te mbyllur, dhe kallda me nxemje qendrore, gjithsej 250m2 banimi dhe 2 ari oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim