Shtepi ne prishtine ,

Jepet me qera nga: edon 24 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Jeronim De Rada nr 18
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera tek shkolla teknike , rruges per kolovic , eshte ndertim i ri komplet e mobiluar me te gjitha elementet , 2 dhoma gjumi kuzhin banjo dhe garazh per nje vetur . qmimi i arsyshem , kontakto ne 044 220 428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim