Shtepi prej 100m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: Nadalina 21 Shk 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap katin e shtepis me qira e cila gjindet breg dillit te universiteti Iliria hyrja e veqant leshohet edhe per banim dhe per zyre posedon dy dhoma gjumi- sallon te madh - kuzhine te ndar - banjo- koeidor me nxemje qendrore posedon dhe garazh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim