Shtepi prej 140m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: sabri 18 Gsh 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Rr. Isa Kastrati, afer shkolles Milineumi i trete
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera per familjar (jo student).
Shtepia ka ngrohje qendrore (dru apo qymyr), hidrofor me rezervar 3000 litra dhe ka izolim. Ka tri dhoma, sallon te madh dhe kuzhine. Oborri eshte i shtruar me pllaka betoni.
Eshte perfekte per ata qe e dojne qetesine dhe ajrin e paster.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim