Shtepi prej 200m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: egzon 20 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepin e mobiluar komplet me internet kabllovik te gjithat jan dhe ka 10ari pllac per qfardo biznisi me qmim shum te arsyeshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim