Shtepi prej 65m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: ZEQIR 07 Gsh 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: TOKBAQE "MEHMET KAQURRI"
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHTEPIJA OSHT E RENOVUNE KATI I PAR DY DHOMSHE KUZHIN BANJO DHE SHPAJZI PER ME SHUM KONTAKTONI NE TEL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim