Shtepi prej 80m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: shefki 20 Dhj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: oxhaqen 2 dhomat
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap shtëpin me qera shtëpija gjindet tek parku i qytetit Rr.mustaf kruja 151 shtēpija ka hymje te veqant ka 2 dhoma me kuzhin banjo koridor oborin
e mobiluar banjo e re ka erlindin 3.5 dhe 2 dhomat ka vendin oxhakun ku mundet të shfrytzohet për nxemje me dru Qmimi për muj osht 160 euro+50 euro kuacion momentin e daljes nga shtëpija kthen kuacioni në vler 50 euro për më shum info 044620 427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim