Shtepia afer qendres 140EU

Jepet me qera nga: Ekrem 06 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Muhaxherve
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepis me qera, shtepia eshte me sistem banesor ku secili kat ka deren e vete, e mobiluar posedon 1 dhom dhe sallonin me kuzhin, hapsir per parking.Qmimi 140EU muaji kurse berllogu dhe uji paguhet nga pronari.Preferohet qift apo vajza te punsuara.Lokacioni Lagjia Muhaxherve shume afer me Hotel Afa dhe Universitetin e Prishtines 5 Minuta larg ne kemb.

Kontakto ne :044846327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim