Shtepia e renovuar me qera 180eu

Jepet me qera nga: Ekrem 16 Sht 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i 1 i shtepis, i cili eshte renovuar, shtepia eshte me sistem banesor ku secili kat ka deren e vete, e mobiluar posedon 2 dhoma kuzhinen, hapsir per parking,teras me gjelbrim etj.Qmimi 180EU muaji kurse berllogu dhe uji paguhet nga pronari.Preferohet qift apo vajza te punsuara.Lokacioni Lagjia Muhaxherve shume afer me Hotel Afa. 180EU/Muaji.

Kontakto ne :044846327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim