Shtepia jepet me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Dardan 28 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Shtepia jepet me qera
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne veternik mbrapa gorenjes,Shtepia posedon se bashku me oborr 5.5 ari .Shtepia eshte 220 m2.
Kati i pare sallon me kuzhin dhe banjo,kati i dyt eshte 3 dhoma gjumi dhe nje dhom pune banjo,garazh teras te madhe nxemje qendrore me pelet uj 24 ore ....Shtepia shitet e mobiluar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim