Shtepia me qera 150E/Muaji Afer Qendres

Jepet me qera nga: Ekrem 01 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Muhaxherve
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ipet kati i shtepis shume afer Qendres Prishtines ne lagjen e Muhaxherve ngat me Hotel Afa,,- 5 minuta ne kemb larg qendres qytetit.

Detajet rreth shtepis:
Hyrja eshte e ndame sikur neper banesa posht hyrja kryesore dhe secili kat ka deren e vete nuk ka dmth asnje kontakt me kerkon. Qmimi per muaj eshte 150 Euro.Posedon Dhomen e fjetjes,sallonin e nejes,pjesen e kuzhines e normal qka vijn tjerat me kushte te mira banimi, KONTAKTO 044 84 63 27
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim