Shtepia me qera Veternik

Jepet me qera nga: Liri Kadriu 20 Gsh 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne veternik afer restorant Rronit

Shtepia ( kati ) i ka 100 m katror

Eshte 2 dhomshe

Kuzhine
Banjo
Korridor
2 ballkona

Cmimi per muaj i katit te shtepise eshte 350 euro

Ka nxemje qendrore , uje 24 ore dhe hymje private ( eshte lagje Private dmth ka Rampe)

Nr kontakues 049-7004-416( vizita e shtepise mas ores 18:00) gjdo dite ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim