Shtepia me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ekrem 12 Sht 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Muhaxherve
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i pare i shtepis me qera i saporenovuar me 2dhoma kuzhina dhe terasa me gjelbrim, po ashtu edhe hapsir per parking te vetures, uji dhe berllogo paguhet nga pronari shtepis, preferohet per qifte apo vajza te punsuara.Shtepia gjendet ne lagjen e muhaxherve shume afer me Hotel Afa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim