Shtepia moderne ne Veternik

Jepet me qera nga: tromb 28 Dhj 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Veternik,Prishtine
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira shtepia me infrastrukture moderne ne Veternik,Prishtine perballe qendres tregtare Grand Store.Shtepia ka nje siperfaqe prej 700m2 me nje plan modern dhe te pershtashem per qdo funksion.Zyre,Spital,Ambasade etj.Ju mirepresim,cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim