Shtepia ne Marigona Residence

Jepet me qera nga: AnEm 29 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Marigona Residence
Sipërfaqe: 137 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Marigona Residence me siperfaqe prej 137m2. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, tri banjo dhe shpajz. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 700euro ne muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim