jepet me qera

Jepet me qera nga: miran 10 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: shaip kamberi nr 90
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
jap katine par te shtepis me qera te parku i qytetit ne prishtine e renovuar dhe mobilur me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim