leahoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: vs 11 Gsh 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Eshoj shtepin me qera e mobiluar komplet me te gjitha ka oborr dhe vendparking
rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim