leshohen me qira du kate te shtepis per te huaje

Jepet me qera nga: eni 04 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 66 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohen me qira kati 2 dhe i 5 kurse 3 dhe i 4 jane te nxane kerkoj qiraqji te huaj pasi aty banojne dy te huaj .shtepia gjendet afer OSCE.banesa ashte e mobilume cmimi per banese eshte 500 € me gjitha shpenzimet kuptohet ne ate cmim hyne rryma uji mbeturinat nxemja uje nenstop rryme ashte gjeneratori.ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim