leshohet me qira kati i shtepis

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 02 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati I shtepis 120m2 me qira , ne Lagjen e Spitalit
Banesa posedon sallon , kuzhine dhe dy dhoma gjumi , eshte e mobiluar dhe me
Hyrje te veqant
Çmimi 180 euro
0192/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim