leshohet shtepia me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 04 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira te Tregu I Gjelbert ne rrugen Haqif Tetova
Bsnesa posedon 2 dhoma gjumi , sallon , 2 banjo dhe obborr me hyreje te veqant
Cmimi 220
0197/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim